Dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży

Ośrodek Wypoczynkowy "Słowiniec" jest idealnym miejscem na organizację wypoczynku dla dzieci i młodzieży.
Dzięki temu, że ośrodek znajduje się zaledwie 100 m od morza, bez konieczności przechodzenia przez jezdnię, dojście na plażę jest bezpieczne. Obiekt jest ogrodzony i dozorowany w godzinach nocnych.

Bliskość morza, bliskość lasu, jeziora oraz brak przemysłu a także położenie w strefie wczasowo – sanatoryjnej, sprawia, że pobyt w Ośrodku "Słowiniec" jest korzystny dla zdrowia.

Duży teren obiektu, częściowo zalesiony daje olbrzymie możliwości organizowania ciekawych zajęć dla uczestników kolonii, obozów sportowych lub artystycznych.

Ośrodek Wypoczynkowy "Słowiniec" dysponuje 370 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3 osobowych oraz pokojach 4, 5, 6 osobowych typu studio. W każdym pokoju jest łazienka.

Obiekt posiada stołówkę dla 200 osób, boisko do piłki siatkowej, siatkówki plażowej i koszykówki, stół do bilarda, stoły do gry w ping-ponga, a także cztery sale do zajęć: dwie sale o powierzchni około 80 mkw oraz dwie o powierzchni około 300mkw.

Na terenie ośrodka znajduje się również parking dla samochodów osobowych i autokarów.
Ośrodek Wypoczynkowy "Słowiniec" posiada aktualną, pozytywną opinię Państwowej Straży Pożarnej.

Więcej informacji na temat oferty oraz w sprawie rezerwacji pod numerem telefonu: 606 821 459 lub mailowo: slowiniec@slowiniecleba.pl 

Słowiniec