Wczasy w domkach

Ośrodek Wypoczynkowy "Słowiniec" jest doskonałym miejscem na wypoczynek dla osób, które poszukują ciszy, spokoju oraz chcą być bliżej natury.

Bliskość morza, bliskość jeziora, upajający zapach sosnowego lasu oraz śpiew ptaków, sprawiają, że zapominamy o wszystkim tym od czego chcemy odpocząć.

Dla miłośników rowerów Łeba udostępnia wspaniałe ścieżki rowerowe, dla miłośników spacerów są kilometry plaży, ciekawe ścieżki leśne oraz Słowiński Park Narodowy z największą atrakcją: ruchomymi wydmami.

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Słowiniec" znajduje się:

  • 6 domków dzielonych z osobnymi wejściami, (każda połówka domku jest 3 - 4 osobowa) które posiadają na parterze pokój wyposażony w kanapę rozkładaną dwuosobową, chłodziarkę, czajnik bezprzewodowy, stolik, fotele, komodę oraz szafę i łazienkę. Na piętrze znajduje się pokój wyposażony w dwa tapczany jednoosobowe oraz szafkę nocną.
     
  • 1 domek 5 - 6 osobowy, który posiada na parterze salon z jadalnią dla 6 osób, wyposażony w kanapę narożną rozkładaną, stolik do kawy, fotel, stół jadalniany dla 6 osób, komodę oraz szafę. Również na parterze znajduje się kuchnia wyposażona w szafki kuchenne, chłodziarkę, czajnik bezprzewodowy oraz zlewozmywak. Obok kuchni znajduje się duża łazienka. Na piętrze znajdują się dwa pokoje, a każdy wyposażony jest w dwa tapczany jednoosobowe oraz szafki nocne.
  • 1 domek 6-8 osobowy, który posiada na parterze salon z rozkładaną kanapą narożną, stolik, komodę, telewizor, kuchnię w pełni wyposażoną, łazienkę. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie zamykane, każda z trzema jednoosobowowymi, wygodnymi łóżkami hotelowymi, stolikami nocnymi, a między sypialniami jest umieszczona szafa rozsuwana. Domek posiada także zadaszony i oświetlany taras oraz zamykany na klucz schowek na rowery lub inny sprzęt.
     

Więcej informacji na temat oferty oraz w sprawie rezerwacji pod numerem telefonu:
606 821 459 lub 59 866 15 49 lub 59 866 13 66 lub mailowo: slowiniec@slowiniecleba.pl